24Genetics Hakkında

Piyasadaki en kapsamlı genetik testi 24Genetics

Neden 24Genetics?

24Genetics: Avrupa'nın önde gelen soy, sağlık ve zindelik genetik test şirketi.

100’den fazla ülkede binlerce müşterisiyle 24Genetics, sektörde konusuna en yakın şirketlerden biridir. Tüm laboratuvar çalışmalarını ve algoritmik işlemeleri Avrupa’da gerçekleştiriyoruz. Bunu en katı Avrupa yönetmeliklerine uyum sağlayarak yapıyoruz. 24Genetics, kanıtlanmış bilimsel prestijli uluslararası bir ekip tarafından oluşturulmuştur ve genetik testlerimiz NCBI tarafından tanınmaktadır. NCBI, dünyanın önde gelen genetik organizasyonudur. Testlerimizi dünyanın her yerine gönderiyoruz. Ayrıca, DNA test kitimiz çeşitli dillerde de mevcuttur.

test adn completos

Piyasadaki en kapsamlı genetik test: 24Genetics testleri.

Testlerimizin her birinde bölüm sayısını ve ayrıntı düzeyini karşılaştırmanız yeterlidir. Örneğin, genetik soy testimiz binlerce bölgede DNA yüzdenizi gösterebilir. Ancak piyasada bulunan diğer birçok test 100’e bile ulaşmıyor. Size sadece atalarınızın hangi ülkeden geldiğini söylemiyoruz. Ama aynı zamanda hangi bölgeden ve hatta bazı durumlarda hangi şehirden geldiklerini bile söyleyebiliyoruz. Önde gelen bir ABD testinde bulunan bölümleri karşılaştırdığınızda, Amerikan testlerinde 100’den az bölüm olmasına rağmen, Sağlık testimizin birkaç yüz bölümü vardır. Diğer testlerde beslenme, cilt veya sporla ilgili yalnızca bir düzine kadar bölüm bulunurken, size yüzlerce bölüm içeren eksiksiz raporlar sunuyoruz. Kısacası, bizi piyasada bulunan diğer DNA test kitleriyle karşılaştırırsanız, 24Genetics testlerinin şüphesiz en eksiksiz olduğunu göreceksiniz.

24Genetics algoritmaları daha yüksek kaliteli bilgi sağlar

24Genetics’te genetik yatkınlıkları hesaplamanın iki yolu olduğunu biliyoruz. Dolayısıyla, örneğin D vitaminine yatkınlığınızı hesaplamak istediğimizde, bunu iki yaklaşımla yapabiliriz:

– Piyasadaki çoğu firma, araştırmanın sadece erkekler için mi yoksa kadınlar için mi veya yalnızca Avrupa veya Asya nüfusu için mi geçerli olduğunu dikkate almadan tüm popülasyon için sonuçlar elde etmek üzere tek bir genetik çalışma kullanır. Bu sistemin uygulanması daha kolaydır, ancak aynı zamanda geliştirilmeye muhtaçtır.

– 24Genetics’te yaptığımız gibi. Önce cinsiyetinizi ve soyunuzu tanımlayan karmaşık bir algoritma oluştururuz. Daha sonra, profilinize uygun çalışmaları özel olarak uygularız; örneğin Avrupalı ​​​​kadın gibi. Bu noktadan sonra sadece bir çalışma uygulayabilirdik. Bununla birlikte, bilimsel olarak doğrulanmış pek çok yayın, testlerimizin, kalitesi açısından fikir birliği içindedir. Bu, mevcut tüm bilimsel bilgileri genetik yatkınlıklarınızın hesaplanmasına uygulamamızı sağlar.

Teknolojimizin piyasadaki diğer tüm genetik testlerden iki yıl ileride olduğunu söyleyebiliriz.

test adn completos

BIR DNA TEST KITI, 7 RAPOR

Dünyanın en geniş ürün portföyüne sahip doğrudan tüketiciye yönelik bir genetik test şirketiyiz. Tek bir kit ile bunların tümüne sahip olabilirsiniz. 7 raporumuzu içeren paketinizi bugün sipariş edebilirsiniz: Sağlık, Farmakogenetik, Nutrigenetik, Spor, Cilt Bakımı, Kişilik ve Soy. Şu anda tek bir rapor satın alabilir, ihtiyacınız olduğunda geniş yelpazemizden başka bir rapor siparişi verebilirsiniz. Böylelikle yeni bir DNA kiti satın almakla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

test adn completos

En iyi teknoloji: Illumina ve sadece Illumina

Ucuz genetik testler yapabilirsiniz veya kaliteli olanları seçebilirsiniz. Kaliteyi seçtik. Genetik testimiz %100 Illumina teknolojisine dayanmaktadır. Illumina, piyasadaki en prestijli gen sıralama şirketidir. Illumina makinelerinde, Illumina çipi ile ve bir Avrupa laboratuvarında. En yüksek kaliteyi garanti etmeyi amaçlıyoruz.
test adn completos

Gizlilik ve daha fazla gizlilik

Gizliliğinizi en uç noktaya taşıyoruz. Avrupa yasalarının bizden gerektirdiğinin çok ötesine geçiyoruz. Testi yaptığınız andan itibaren örneğiniz anonim bir kod haline gelir. Raporunuzda tam adınızı bulunmayacaktır.
test adn completos

24Genetics’de, verilerinizin satışını yapmayız.

Sektördeki büyük şirketlerin çoğu, genetik bilgilerinizi satarak kâr elde eder. Size ucuz bir test sunmak ve ardından DNA verilerinizi satmak yaygın bir uygulamadır. Bunu özellikle Avrupa dışındaki şirketler yapmaktadır. Sadece fiyata bakarak karar vermeyin. Düşük fiyatın arkasında ne olabileceğinin farkında olun. Genlerinizi test edecek firmayı seçmeden önce kendinizi bilgi edinin.
  0
  Arabası
  Sepetiniz boş
   Calculate Shipping
   Apply Coupon