HAM VERİ ile Ancestry DNA Raporu

49,00

Atalarınızın kökenlerine inin

Atalarımızın kökenlerini giderek daha fazla merak ediyoruz. Genetik verilerinizi, dünya çapında binlerce konumdan gelen kayıtları içeren kapsamlı bir DNA veri tabanı ile karşılaştırarak, ortalama 700 ila 900 yıl önceki atalarınız hakkında size bilgi verebiliriz. Hepsi basit bir tükürük örneği ile yapılmakta ve birden fazla alanda, hatta il düzeyine kadar ayrıntılı olarak inerek verilmektedir.

* Nihai rapor, diğer şirketin RAW DATA dosyasında yer alan verilere bağlı olacaktır. Teslimat süresi yaklaşık bir haftadır.

Önemli Not! Bu ürünü sipariş etmek için başka bir şirketin dizilemesinden RAW DATA dosyasına sahip olmanız gerektiğini unutmayın. Şu anda ekleyebilir veya daha sonra gönderebilirsiniz. [email protected].


Örnek kodum nerede?
Örnek kodunuz 24Genetics raporunuzun sağ üst tarafındadır.

Ayrıca İŞLENMEMİŞ VERİ dosyanızı daha sonraki bir tarihte şu adrese gönderebilirsiniz: [email protected]

DAHA FAZLA BİLGİ

1.500’den fazla Bölge: dünyanın en kapsamlı DNA Soy Testi.

This report is based on a test with 700,000 DNA markers from your saliva cells. It uses autosomal DNA, so we get genealogical information from both the paternal and maternal lines of ancestry. We can see information from ancestors hundreds or even thousands of years ago. The average time frame is about 700 years ago (between 20 and 30 generations).

  0
  Arabası
  Sepetiniz boş
   Calculate Shipping
   Apply Coupon