HAM VERİ ile Nutrigenetics DNA Raporu

69,00

Parmaklarınızın ucunda akıllı yemek

Diğerleri kilo veriyor ve siz veremiyorsunuz; aynı şeyleri yiyip aynı şekilde antrenman mı yapıyorsunuz? Yine, anahtar genlerinizde olabilir. Nutrigenetik testimiz, diğer verilerin yanı sıra, çeşitli diyet türlerine (Akdeniz, az yağlı, düşük karbonhidratlı) belirli vitamin eksikliği veya yüksek kolesterol için yatkınlığınız hakkında bilgi sunar. Atıştırmanın bir alışkanlık olduğunu düşündüyseniz, belki bu genlerinizde yazılıdır. 24Genetics ile şimdi öğrenin.

 

* Nihai rapor, diğer şirketin RAW DATA dosyasında yer alan verilere bağlı olacaktır. Teslimat süresi yaklaşık bir haftadır.

Önemli Not! Bu ürünü sipariş etmek için başka bir şirketin dizilemesinden RAW DATA dosyasına sahip olmanız gerektiğini unutmayın. Şu anda ekleyebilir veya daha sonra gönderebilirsiniz. [email protected].


Örnek kodum nerede?
Örnek kodunuz 24Genetics raporunuzun sağ üst tarafındadır.

Ayrıca İŞLENMEMİŞ VERİ dosyanızı daha sonraki bir tarihte şu adrese gönderebilirsiniz: [email protected]

DAHA FAZLA BİLGİ

Kilo vermek için en iyi diyeti seçin.

Herhangi bir diyete karar verirken ilk adım kendinizi tanımaktır ve genetiğin bu konuda bize anlatacağı çok şey vardır. Ardından, daha etkili bir şekilde kilo vermenizi sağlayacak diyeti keşfedin. Bir diyet planlarken, Nutrigenetics büyük bir fark yaratır. Çoğu zaman, bizim için işe yaramayan bir diyeti yapan başka kişilerin kilo verdiğini görürüz. Genlerimizin bu konuda neler söylediğine bakmamız gerekiyor.

  0
  Arabası
  Sepetiniz boş
   Calculate Shipping
   Apply Coupon