İadeler ve Geri Ödemeler

24Genetics olarak, bilinçli bir satın alma işlemi gerçekleştirmeniz ve tam olarak hangi hizmeti talep ettiğinizi bilmeniz için size ihtiyacınız olan tüm bilgileri sağlamaya çalışıyoruz. Ancak, bir müşterinin fikrini değiştirmesi ve bir siparişi iade etmek istemesi söz konusu olabilir.

Müşterilerimizin isteklerine uyum sağlamak amacıyla, siparişlerin iadesi için aşağıdaki koşulları içeren bir sürecimiz bulunmaktadır.

Bu sipariş iade süreci, (web sitemizde yayınlanan) SÖZLEŞMENİN GENEL KOŞULLARININ 11. MADDESİNDE belirtilen İPTAL HAKKININ kullanılmasına ilişkin koşullara uymaktadır, ancak kullanıcılar tarafından kullanılmasını daha da kolaylaştırmakta ve desteklemektedir.

Talebin yapıldığı sürecin anına ve DNA kitinin durumuna veya talep edilen ürünün türüne bağlı olarak 5 olası durum vardır.

1.- Kiti henüz teslim almadıysanız, e-posta ile iptal talebinde bulunun ve siparişin teslim edilmediğini doğruladıktan sonra, aksini açıkça belirtmediğiniz sürece, kullandığınız ödeme yöntemi aracılığıyla ödenen toplam tutarı iade etmeye devam edeceğiz. İade tutarı 5 ila 10 takvim günü içinde hesabınızda olacaktır. 24Genetics’in kontrolü dışındaki nedenlerle paranın kullanılan aynı yollarla iade edilmesinin mümkün olmaması durumunda, iade için en uygun seçeneği arayacağız ve tutarı depozito olarak emrinizde bırakacağız.

2.- Kitin mührü açılmışsa, e-posta yoluyla para iadesi talep edebilir ve kiti aldıktan sonraki 14 takvim günü içinde bize iade edebilirsiniz. Ürünü ofislerimize göndermek sizin sorumluluğunuzda olacaktır.
Ürün elimize ulaştığında, ödediğiniz toplam tutarı bir önceki bölümde belirtilen şartlar ve süreler çerçevesinde iade edeceğiz.

3.- Kitin mührü açılmışsa veya numunenizi bize göndermişseniz, ancak henüz dizileme işlemine başlamamışsak, e-posta yoluyla sürecin durdurulmasını talep edebilirsiniz ve yapılan masraflar olarak 50 € eksi satın alma tutarını iade etmeye devam edeceğiz. Size bir onay e-postası göndereceğimiz için sıralama sürecini başlattığımızı bileceksiniz. Geri ödeme, paragraf 1’de belirtilen aynı şartlar ve son tarihler çerçevesinde yapılacaktır.

Bir siparişi iade etme talebi, sipariş numarası ve alıcının bilgileri de dahil olmak üzere [email protected] e-posta adresine gönderilmelidir.

4.- Numune sıralanmışsa, sipariş iade edilmez. Bir önceki maddede belirttiğimiz gibi, sıralamanın başladığını teyit eden bir e-posta alacaksınız. O andan itibaren, bir siparişin iadesini kabul edemeyiz, ancak satın aldığınız raporu veya raporları elbette size göndereceğiz.

5. – Siparişiniz bir tükürük toplama tüpü içermiyorsa, zaten mevcut olan (sizin tarafınızdan sağlanan veya daha önce şirketimizde bir test yaptırdığınız için 24Genetics’te bulunan) bir HAM VERİDEN alınan genetik raporla sınırlı olduğundan ve bu durumda herhangi bir kit veya dizileme olmadığı göz önüne alındığında, ancak sadece algoritmamızın uygulanması, raporumuz yayınlanmadığı sürece e-posta ile iptal talebinde bulunabilirsiniz, bu durumda satın alma işleminizin% 100’ünü orijinal ödeme yöntemiyle 5 ila 10 takvim günü içinde iade edeceğiz. 24Genetics’in kontrolü dışındaki nedenlerle paranızın aynı yollarla iade edilmesinin mümkün olmaması durumunda, iade için en uygun seçeneği arayacağız ve tutarı depozito olarak emrinizde bırakacağız.

Talep edilen rapor oluşturulmuş ve size gönderilmişse, sipariş iade edilmez.

 

  0
  Arabası
  Sepetiniz boş
   Calculate Shipping
   Apply Coupon