HAM VERİ ile Spor DNA Raporu

69,00

Güçlü yönlerinizi keşfedin ve yaralanmalardan kaçının

Hangi seviyede spor yapmak istemenizin bir önemi yok. 24Genetics spor genetik testi, vücudunuzu, güçlü ve zayıf yönlerini tanımanıza yardımcı olur ve daha güvenli bir şekilde antrenman yapmanıza olanak tanıyarak daha yatkın olabileceğiniz bazı yaralanmalardan kaçınmanızı sağlar. DNA’nızda yazılı bilgiler çok değerlidir ve size atletik, kas sistemi, metabolik, kardiyovasküler açılardan ve ayrıca belirli yaralanmalara yatkınlığınızı içeren kapsamlı bir profil raporu sunuyoruz.

* Nihai rapor, diğer şirketin RAW DATA dosyasında yer alan verilere bağlı olacaktır. 23andme, MyHeritage, AncestryDNA ve LivingDNA kullanıcıları için mevcuttur. Teslimat süresi yaklaşık bir haftadır.

Önemli Not! Bu ürünü sipariş etmek için başka bir şirketin dizilemesinden RAW DATA dosyasına sahip olmanız gerektiğini unutmayın. Şu anda ekleyebilir veya daha sonra gönderebilirsiniz. [email protected].


Örnek kodum nerede?
Örnek kodunuz 24Genetics raporunuzun sağ üst tarafındadır.

Ayrıca İŞLENMEMİŞ VERİ dosyanızı daha sonraki bir tarihte şu adrese gönderebilirsiniz: [email protected]

DAHA FAZLA BİLGİ

Sıkı çalışın, akıllı çalışın

Çok çalışmak, yapabileceğinizin en iyisini sergilemeniz için yeterli değildir. Akıllı eğitim, hedefleri hayata geçirir ve yaralanmaları minimuma indirir. Kendinizi tanımak iyi bir antrenman planının ilk adımıdır. Olabileceğiniz en iyi sporcu olun.

  0
  Arabası
  Sepetiniz boş
   Calculate Shipping
   Apply Coupon